Útulný byt 2+kk na prodej: 41 m² Středokluky.

Byt: D101, 2+kk, 41 m² s terasou 26 m² v přízemí.

 • Přízemí
 • 2+kk, 40,9 m² + terasa 26 m²
 • Lidická, Středokluky
 • Cena: 2.349.000,- Kč s DPH

Nabízíme zajímavě řešený přízemní byt 2+kk o celkové výměře 40,9 m2, v krásné lokalitě Prahy západ, obce Středokluky. K bytu náleží terasa/předzahrádka (26 m2). Byt je řešen jako jeden velký otevřený prostor, kde najdeme obývací pokoj, kuchyni a ložnici. Uprostřed místnosti se nachází jádro s koupelnou a WC. Z ložnice je přístupná terasa.

nebo volejte makléře: +420 739 039 163

Rostislav Kulička
Rostislav Kulička
realitní makléř
GENERAL REALITY a.s.

Popis nemovitosti

Nabízíme zajímavě řešený přízemní byt 2+kk o celkové výměře 40,9 m2, v krásné lokalitě Prahy západ, obce Středokluky. K bytu náleží terasa/předzahrádka (26 m2). Byt je řešen jako jeden velký otevřený prostor, kde najdeme obývací pokoj, kuchyni a ložnici. Uprostřed místnosti se nachází jádro s koupelnou a WC. Z ložnice je přístupná terasa. Plynová kotelna v domě zajišťuje vytápění a ohřev vody. K bytu je možné přikoupit garážové stání, které se nachází v podzemní části dvora. Obec Středokluky skýtá maximální občanskou vybavenost, školku, školu, několik metrů od objektu koupaliště. Lokalita se nachází 5 min. od Prahy. Areál staré usedlosti prošel pečlivou rekonstrukci, vše je dotaženo do nejmenších detailů. Můžeme zde vidět kontrast původních materiálů např. dřevěných krovů, kamenných zdi, kamenných schodišť, ocelových prvků, dlažby, maleb se současným moderním stylem bydlení.

Byt je po kolaudaci a připraven k nastěhovaní. Není vypracovaný průkaz energetické náročnosti budovy (PENB), proto je prozatím určen třídou energetické náročnosti budovy G. Koupi bytu je možno financovat hypotečním úvěrem.

Číslo bytu / patro

D101 / Přízemí

Plocha / terasa

41 m2 / 26 m2

Dispozice

2+kk

Cena s DPH

2.349.000,- Kč

Stav

prodaný

Fotogalerie - byt na prodej Středokluky

Lokalita Středokluky

Přístup k Praze/od Prahy je vyloženě jednoduchý a rychlý

 • autem na Dejvické  náměstí (centrum Prahy 6 a důležitý dopravní uzel) jen 13 km (16 minut),
 • autem na letiště Václava Havla jen 5 km (8 minut), v budoucnu se předpokládá stavba nové stanice metra zajišťující spojení s centrem města,
 • autem na Václavské náměstí pouhých 20 km ( 28 minut) přes kladenskou dálnice.

Také cestování MHD je rychlé a bez velkých časových intervalů:

 • autobusy společnosti ČSAD Slaný, Kladno spojuje Středokluky s Dejvickým náměstím za 24 minut.

Výhodné financování

Vyřídíme Vám hypotéku, díky které získáte snadno a rychle prostředky na nákup, refinancování, či rekonstrukci Vašeho domova.

Výhodný úrok od 1,49 %.

7 důvodů proč
spolupracovat s General Finance

 • 1

  Vše máte pod jednou střechou.

  Nákup nemovitosti i financování řešíme společně (Vy, realitní makléř, hypoteční specialista) - šetříme Váš čas i náklady.
 • 2

  Jsme nezávislí.

  Spolupracujeme se všemi důležitými hráči na hypotečním trhu. Vyjednáme Vám ty nejlepší možné podmínky.
 • 3

  Administrativu budete moci pustit z hlavy.

  Nebudeme Vás zatěžovat úkony, které si umíme vyřídit sami. Stejně tak si umíme obstarat všechny potřebné doklady k Vaší nemovitosti. Do banky společně půjdeme až na podpis hypotéky.
 • 4

  Dopředu zajištěný odhad.

  U většiny developerských projektů máme dopředu zajištěn centrální odhad až do 100% ceny nemovitosti.
 • 5

  Kompletní finanční servis je u nás zdarma.

  U nás neplatíte žádné další provize, vše je transparentní.
 • 6

  Možnost druhého právního názoru.

  Nabízíme Vám možnost právního "druhého názoru" zdarma u vybraného advokáta.
 • 7

  Garance vrácení rezervačního poplatku.

  Nemusíte se bát rezervovat Vaši vysněnou nemovitost. Vrátíme Vám již zaplacený rezervační poplatek, pokud bychom pro Vás nezvládli hypotéku vyřídit.

Mám zájem

General Reality a.s.

Václavské náměstí 64
110 00 Praha 1
Dům u muzea
Metro A, C, Muzeum
1. patro

Tel: +420 739 039 163

Rostislav Kulička
Rostislav Kulička
realitní makléř

Napište nám

GENERAL REALITY NABÍZÍ BYTY STŘEDOKLUKY

GENERAL REALITY a.s. není jen realitní kancelář.
Nejsme všude a neděláme všechno. Ale tam, kde se s námi a našimi makléři setkáte, nabízíme služby, kterým sami věříme, a za kterými si stojíme. Služby, které nekončí nákupem nebo prodejem nemovitostí.
Bojíte se stěhování? Tápete v oblasti financí na bydlení? Pomůžeme Vám. Nebojte se přijít a zeptat se, u nás jste vždy vítáni!

Uvědomujeme si, že není možné poskytovat kvalitní a nadstandardní služby bez kvalitních profesionálů. Proto je zaměření společnosti více orientováno na poskytování nadstandardního zázemí pro naše makléře s možností osobního růstu a přiměřeného osobního ohodnocení.

Splnění své mise chceme dosáhnout novátorským přístupem, a tak posouvat hranice poskytovaných služeb a nespokojit se s všeobecným standardem. Proto je naším sloganem, že klientovi chceme poskytnout "... vždy něco navíc".

0
let na trhu
0
spokojených zákazníků
0mil. Kč
hodnota prodaných nemovitostí ročně

Řešení náročných obchodních případů vyžaduje tým nejlepších profesionálů s bohatými zkušenostmi. V GENERAL REALITY jsme jeden tým, kde nás společná práce obohacuje a my jsme přesvědčeni, že pomáhá posunovat hranice "možného" dál, blíže k úspěchu.

V General Finance O PENĚZÍCH hned NEMLUVÍME, ale nejdříve se zajímáme o Vás, Váš život, kdo jste, co děláte a co máte rádi. Jen tak dokážeme najít řešení, které Vám zajistí finančně spokojený život. Rádi Vám poradíme a kompletně zajistíme financování nemovitosti.