LOKALITA STŘEDOKLUKY

Dobré místo na bydlení.

O lokalitě Středokluky

Byvalé panské sídlo a statek „Starý vrch“, dneska residenční projekt s novými byty na prodej Středokluky, jsou situovány na samém kraji obce Středokluky, v regionu Praha Západ, což představuje ideální polohu s otevřeným výhledem na městský park s cyklosteškou a otevřená pole, těsně před městskou plovárnou a sportovní a dětské hřiště (což může přijít vám a vašim dětem velmi vhod!).

Středokluky jsou středně velká obec (822 obyvatel), tudíž jsou oázou klidu a ticha, a přesto nabízí základní občanskou vybavenost (místní obchody, školku, základní a střední školu, poštu apod.), to vše pouhých několik minut jízdy autem z Prahy.

Několik těchto obcí v severozápadní oblasti a v blízké vzdálenosti od Prahy 6 (Horoměřice, Statenice, Tuchoměřice, Středokluky) jsou stále více a více oceňovány těmi nejnáročnějšími lidmi z Prahy (manažery, diplomaty, podnikateli a zahraničními odborníky pracujícími v Praze), a to kvůli velmi snadné dopravě do centra města, kvůli blízkosti ruzyňského letiště a mezinárodní školy v Nebušicích v krásné a klidném okolí. Existuje velká poptávka po nemovitostech na prodej a na pronájem v této oblasti, takže investice v této lokalitě se určitě vyplatí a v budoucnu navýší svou hodnotu.

Byty na prodej Středokluky mají ideální polohu pro ty, kteří oceňují klid a výhody skutečného venkovského životního stylu (čistý vzduch, ticho, procházky, sport apod.), ale kteří zároveň nechtějí strávit každý den dlouhé hodiny dojížděním na/z pracoviště ve městě.

Dopravaní informace Středokluky

Přístup k Praze/od Prahy je vyloženě jednoduchý a rychlý

  • autem na Václavské náměstí pouhých 20 km ( 28 minut) přes kladenskou dálnice,
  • autem na letiště Václava Havla jen 5 km (8 minut), v budoucnu se předpokládá stavba nové stanice metra zajišťující spojení s centrem města,
  • autem na Dejvické  náměstí (centrum Prahy 6 a důležitý dopravní uzel) jen 13 km (16 minut).

Také cestování MHD je rychlé a bez velkých časových intervalů:

  • autobusy společnosti ČSAD Slaný, Kladno spojuje Středokluky s Dejvickým náměstím za 24 minut.